Tréninky v Praze:
 

 

Tréninky agility pod mým vedením probíhají v zimě 2018/2019 v krásném areálu Toulcova Dvora v Praze - Hostivaři na osvětlené jízdárně s povrchem písku a geotextílie.

Skupinové tréninky (sekvence a parkury) se konají v pondělí a ve středu od 19 do 22 hod.

Nově trénujeme také v pátek, kdy se věnujeme individuálnímu nácviku jednotlivých překážek (slalom, zonové překážky - včetně running contacts, atd.) a to v době od 18 hod.

Na našem novém cvičišti v Dolních Počernicích trénujeme prozatím v sobotu odpoledne - od 13 hodin. Cvičiště je vhodné i pro začínající týmy, areál je oplocen.

 

Individuálně nabízím také lekce pro štěňátka a začátečníky, příprava psa na agility, úvod do pozitivní motivace a klikr tréninku, téma dle přání klienta (i základní výchova, která nesouvisí s agility). Místo konání dle domluvy s klientem (u klienta doma, na cvičišti, atd.)

Více informací a případně přihlašování na mé facebookové stránce.

 

 

Kdo jsem:

v chovu psů a jejich výcviku se pohybuji od svých 3 let. Nyní působím jako hlavní výcvikář a instruktor agility v OSA Hloubětín, z.s.,

 

Něco o mě a trénování:

- agility se věnuji od roku 2003, kdy jsem si pořídila svou šeltii Sisi, se kterou jsem se třikrát účastnila Mistrovství světa v agility, sedmkrát European Openu, vyhrála titul Mistra republiky v jednotlivcích a opakovaně (3x) i ve družstvech.

- v letech 2011 - 2013 a 2015 jsem byla managerem České juniorské reprezentace

- svoje zkušenosti se snažím předávat začátečníkům i pokročilým od roku 2009. Mnoho z mých svěřenců, se dokázalo prosadit mezi juniory i mezi dospělými, několik z nich se stalo úspěšnými juniorskými i dospělými reprezenanty s nejvyššími tituly a někteří už dokonce sami působí jako instruktoři.

- v tréninku se vždy snažím přistupovat individuálně ke každému jednotlivému týmu. Motivuje mne, když vidím, kam se týmy dokáží v tréninku posunout a ráda přijímám výzvy odstranit i problémy, se kterými za mnou přichází někteří noví klienti.

- kromě agility se věnuji i výstavám (všichni mí tři psi získali nejvyšší titul Interšampion), s Čelzinkou 5 let závodím také ve flyballu s týmem The Rebels, příležitostně běháme také coursing.

Odkud čerpám:

- snažím se trénovat na základě pozitivní motivace, k přečtení doporučiji např. knihy Karen Pryor - Svého psa nestřílejte a knihy a semináře Františka Šusty, které mne v tréninku zvířat velmi obohatily.

- účastnila jsem se (vždy s vlastním psem) mnoha seminářů s českými i zahraničními trenéry těch nejzvučnějších jmen:

 Alen Marekovič, Krisztina Kabai, Janita Leinonen a Jaako Suoknuuti, Mikhail Kirillov, Tereza Králová, Olga Edrová, Pavel Košek, Martina Wasserbauerová a seminářů pozitivního posilování s Franitkem Šustou a Gabby Harris

- absolvovala jsem štěněcí a handlingové online kursy od Susan Garrett

- zúčastnila jsem se jako auditor kursu running contacts